Mr. Wolf

Marka

11,000 L

Brand:  Moulin Roty

Njihuni me Mr. Wolf! Është i veshur shumë këndshëm me një kapelë ngjyrë kafe, jelek me model të gjelbër, një pardesy tweed me një jakë leshi, e kompletuar me pantallona të vogla ngjyrë kafe.  Përveç se një shoqërues në dhomën e fëmijëve ky ujk pellush inkurajon imagjinatën dhe krijimtarinë përmes tregimit dhe teatrit, me Koleksionin Les Contes.  Vogëlushët do kënaqen me historitë e treguara me personazh kryesor ujkun. Gjithashtu Mr. Wolf është një ide dhurate shumë e veçantë që vogëlushët do ta adhurojnë.

Karakteristikat: 

 • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
 • Një ide dhurate shumë e veçantë
 • Ky ujk pellush inkurajon imagjinatën dhe krijimtarinë përmes tregimit të historive
 • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët
 • Udhëzimet e larjes: Lajeni në 30 ° C në ciklin e leshit. Nuk thahet me tharëse.

Të dhënat teknike:

 • Gjatësia: 51 cm
 • Mosha: +10 muajsh
 • Materialet: Pambuk, Poliestër, Elastan, Lesh, Akrilik

Ka stok

 • Mr. Wolf

  11,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mr. Wolf

   11,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 09 – Gus 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +10 muajsh

   Barkodi: 3575677113218 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories