Mushama shiu

Marka

8,900 L9,200 L

Brand:  Petit Bateau

Mushama shiu, një produkt që nuk duhet të mungojë për fëmijët. Është e përshtatshme për moshat nga 3 deri  në 10 vjeç dhe e papërshkueshme nga uji. Vjen me një dizajn ngjyrë bezhë dhe me printe lulesh ngjyrë mente, i cili përshin një kapuç, mëngë elastike dhe dy xhepa. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani, sikurseveshja e brendshme për të ofruar ngrohtësi dhe butësi maksimale në ditët me shi. Ka mbyllje me zinxhir për të ofruar një mbrojtje maksimale për fëmijët. Ngjyra e bën lehtësisht të kombinueshme dhe që adhurohet nga vajzat.

Karakteristikat:

 • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
 • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi
 • Mëngët elastike ofrojnë mbrojtje maksimale nga të ftohtit
 • Ofron butësi dhe ngrohtësi maksimale
 • Përmban kapuç të bashkëngjitur, 2 xhepa  dhe mbyllje me zinxhir

Të dhëna teknike: 

 • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
 • Materiali i jashtëm: 100% nga poliestër poliuretani
 • Veshja e brendshme: 100% nga pambuku
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Mushama shiu

  8,900 L9,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Mushama shiu

   8,900 L9,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Gjinia

   Femra

   Mosha

   3 vjeç, 4 vjeç, 6 vjeç, 8 vjeç, 10 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories