Mushama shiu – Logo jeshile

Marka

6,230 L6,440 L

Brand:  
Petit Bateau

Të gjithë fëmijët duhet ta kenë një mushama shiu në garderobën e tyre. Ky model ikonik i ofruar nga Petit bateau është i kuruar në detaje për të ofruar maksimumin e rehatisë.  Dizajni i veçantë e bën këtë xhaketë jo vetëm funksionale por edhe super stil.

Karakteristikat:

 • Mushama e papërshkueshme nga uji
 • Mëngë elastike për të mos lejuar kalimin e erës brënda
 • Plotësohet nga një kapuç, 2 xhepa të jashtëm, një i brëndshëm si dhe mbyllje me zinxhir

Të dhëna teknike: 

 • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç
 • Materiali : 100% poliestër e veshur me poliuretan
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Mushama shiu - Logo jeshile

  6,230 L6,440 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mushama shiu - Logo jeshile

   6,230 L6,440 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Gjinia

   Femra

   Mosha

   4 vjeç, 8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories