Mushama shiu për adoleshentë

Marka

18,200 L

Brand:  
Petit Bateau

Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në stinën e dimrit.  Vjen me një dizajn në ngjyrë të verdhë dhe përfshin një kapuç, mëngë elastike dhe dy xhepa. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani e papërshkrueshme nga uji ndërsa veshja e brëndshme prej 100% pambuku ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale në ditët me shi. Ka gjithashtu mbyllje të dyfishtë me zinxhir dhe perçina. Lehtësisht e kombinueshme si për djem ashtu edhe për vajza.

Karakteristikat:

 • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
 • Ofron mbrojtje maksimale nga era dhe shiu
 • Astar pambuku i butë dhe i ngrohtë
 • Përmban kapuç dhe 2 xhepa

Të dhëna teknike: 

 • Masa: XXS
 • Materialet: Poliestër & Poliamid
+
 • Mushama shiu për adoleshentë

  18,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mushama shiu për adoleshentë

   18,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Masa

   XXS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories