Mushama shiu – Blu

Marka

12,900 L

Brand:  
Petit Bateau

Mushamaja e shiut është një produkt që nuk duhet të mungojë në garderobën e vogëlushëve. Vjen në ngjyrë blu, me kapuç, jakë elegante, mëngë elastike dhe dy xhepa me kapak. Materiali i jashtëm është i bërë 100% nga poliestër poliuretani për të mos lejuar pëshrkrueshmërinë e ujit, ndërsa veshja e brendshme në 100% pambuk ofron ngrohtësinë dhe butësinë e nevojshme për të qënë sa më komod. Ka mbyllje të dyfishtë, me zinxhir dhe ngjitëse për të siguruar mbrojtje maksimale nga era dhe temperaturat e ulëta.

Karakteristikat:

 • Mushama dimërore e papëshkueshme nga uji
 • Ofron mbrojtje maksimale në ditët me shi dhe erë
 • Mëngët elastike nuk lejojnë përshkrueshmërinë e ajrit
 • Përmban kapuç të bashkëngjitur, jakë elegante, 2 xhepa dhe mbyllje të dyfishtë

Të dhëna teknike: 

 • Mosha:  3/4/5/6/8/10/12 vjeç
 • Materiali i jashtëm: 100% poliestër poliuretani
 • Veshja e brendshme : 100% pambuk
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Mushama shiu - Blu

  12,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mushama shiu - Blu

   12,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Mosha

   6 vjeç, 8 vjeç, 10 vjeç, 12 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories