Kalendari im i Ditëve Magnetike

Marka

2,975 L

Brand:  Melissa & Doug

Kalendari im i Ditëve Magnetike | Cfarë është sot? Për një fëmijë, kjo pyetje e thjeshtë, mund të ketë shumë përgjigje – dhe ky kalendar i përditshëm ndihmon për ti kënaqur të gjithë! Fëmijët do të ndiejnë një sens më të madh kontrolli dhe përgjegjësie kur të ndihmojnë në ditën e javës, datën, motin dhe ngjarjet speciale në tabelën e madhe magnetike për të parë gjithcka.

Ekziston edhe një hapësirë për të postuar gjendjen shpirtërore – një mënyrë e shkëlqyeshme për të hapur komunikim dhe për të inkurajuar fëmijët të vlerësojnë emocionet e tyre. Përditësimi i informacionit është i thjeshtë. Ka fusha për ditën, datën, sezonin, motin, temperaturën, aktivitetet, pushimet dhe gjendjen shpirtërore.

S’ka stok

 • Kalendari im i Ditëve Magnetike

  2,975 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kalendari im i Ditëve Magnetike

   2,975 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories