Ndenjëse makine Cloud Z i-Size Karolina Kurkova

Marka

55,200 L

Brand:  
Cybex

Ndenjëse makine Cloud Z i-Size për një udhëtim ergonomik dhe të rehatshëm. Sedilja e foshnjës është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare nga ndikimi anësor (sistemi L.S.P.), i cili në kombinim me guaskën thithëse të energjisë rrit ndjeshëm sigurinë e fëmijës në rast të një përplasjeje anësore. Mekanizmi inovativ i rrotullimit të Bazës Z lejon e bën më të lehtë ngritjen e fëmijës brenda dhe jashtë makinës.

Cloud Z i-Size zvogëlon rrezikun e vështirësive në frymëmarrje tek të sapolindurit jashtë makinës. Gjithashtu përmban një mbështetëse automatike të kokës e cila rritet me fëmijën tuaj dhe ndryshon këndin e uljes, duke krijuar më shumë hapësirë ​​dhe rehati. Kjo ndenjëe vjen me një larmishmëri ngjyrash klasike.

Karakteristikat:

 • Mundëson një udhëtim  ergonomik dhe të rehatshëm
 • Është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare nga ndikimi anësor (sistemi L.S.P.)
 • Mekanizmi inovativ i rrotullimit të Bazës Z lejon e bën më të lehtë ngritjen e fëmijës brenda dhe jashtë makinës
 • Cloud Z i-Size zvogëlon rrezikun e vështirësive në frymëmarrje tek të sapolindurit jashtë makinës
 • Përmban një mbështetëse automatike të kokës e cila rritet me fëmijën tuaj

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 0- 24 muajsh
 • Gjatësia e përshtatshme: Nga 45 deri në 87 cm

S’ka stok

 • Ndenjëse makine Cloud Z i-Size Karolina Kurkova

  55,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndenjëse makine Cloud Z i-Size Karolina Kurkova

   55,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Gjatësia e përshtatshme

   Nga 45 deri më 87 cm

   Mosha

   0- 24 muajsh

   Fashion collection

   Karolina Kurkova

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories