Ndenjëse makine- Cybex Anoris T i-Size

Marka

86,000 L

Brand:  
Cybex

Anoris T ë në pah sigurinë, komoditetin dhe stilin. Hyrja dhe dalja e fëmijës suaj është gjithashtu e lehtë, pasi tashmë sedilja mund të rrotullohet anash nga dera e makinës edhe kur është e shtrirë. Standardet e sigurisë që përcaktojnë industrinë për të cilat njihet Cybex sigurohen nga sistem i integruar linear i mbrojtjes nga goditjet anësore dhe teknologjia e zvogëlimit të energjisë. Hiqet dhe vendoshet me shumë lehtësi nga makina.

 • I përshtatshëm nga 15 muajsh deri në rreth 6 vjeç
 • Pozicioni hyrës-dalës i lehtësuar
 • Funksioni i shtrirjes me një dorë
 • Kapëse rripi magnetik për të lehtësuar hyrjen dhe daljen e fëmijës
 • Sistemi i integruar LSP për mbrojtje nga goditjet anësore
 • Pesha maksimale mbajtëse 21 kg
 • Gjatësia e fëmijë 115 cm
 • Veshja lahet në 30 gradë
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Ndenjëse makine- Cybex Anoris T i-Size

  86,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndenjëse makine- Cybex Anoris T i-Size

   86,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Anoris T i-size

   Autumn Gold, Deep Black, Nautical blue navy, Soho Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories