Ndenjëse makine- Cybex Sirona T Sepia Black

Marka

43,900 L

Brand:  
Cybex

Sirona T ë në pah sigurinë, komoditetin dhe stilin. Falë mekanizmit të zgjuar të rrotullimit 360°, është e lehtë të zgjedhësh midis pozicionit të sigurtë nga ana e kundërt e drejtimit të makinës ose atij të rehatshëm në anën e drejtimit të makinës. Hyrja dhe dalja e fëmijës suaj është gjithashtu e lehtë, pasi tashmë sedilja mund të rrotullohet anash nga dera e makinës edhe kur është e shtrirë. Standardet e sigurisë që përcaktojnë industrinë për të cilat njihet CYBEX sigurohen nga sistem i integruar linear i mbrojtjes nga goditjet anësore dhe teknologjia e zvogëlimit të energjisë.

 • I përshtatshëm nga lindja deri në rreth 4 vjeç
 • Pozicioni hyrës-dalës i lehtësuar
 • Mekanizëm rrotullimi 360° për hyrje dhe dalje të lehtë të fëmijës
 • Funksioni i shtrirjes me një dorë
 • 5 pozicione mbështetëse si përpara ashtu edhe mbrapa
 • Kapëse rripi magnetik për të lehtësuar hyrjen dhe daljen e fëmijës
 • Mbështetësja e kokës e rregullueshme me 12 pozicione
 • Sistemi i integruar LSP për mbrojtje nga goditjet anësore
 • Teknologjia ER-Tech për të ofruar siguri më të madhe në rast të një përplasjeje ballore
 • Mbushja për foshnje mund të hiqet
 • Baza  blihet veçmas

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 71.5 x 43 x 68 cm
 • Pesha: 15 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Ndenjëse makine- Cybex Sirona T Sepia Black

  43,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndenjëse makine- Cybex Sirona T Sepia Black

   43,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Cybx Sirona T

   Mirage Grey, Sepia Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories