Ndenjese makine Pallas B2-Fix+ Lux with Impact Shield- Volcano Black

Marka

30,000 L

Brand:  
Cybex

Zgjidhni sediljen e makinës Cybex Pallas B2-Fix+ Lux with Impact Shield për ta mbajtur fëmijën tuaj komod dhe të sigurt në çdo hap të fëmijërisë së tij. Kjo ndenjëse 2 në 1 ndryshon ndërsa fëmija juaj rritet. Fëmija juaj mbrohet nga një mburojë e rregullueshme e goditjes, e cila përthith forcën e goditjes në rast përplasjeje në mënyrë të ngjashme me një airbag të fryrë. Kur fëmija arrin peshën 15 kg, mburoja e goditjes mund të hiqet për ta kthyer ndenjësen në një përforcues të shpinës, duke siguruar mbështetje të vazhdueshme deri në moshën  12 vjeçare. ISOFIX Connect siguron instalim të lehtë në makinën tuaj, që do të thotë se sedilja e makinës Pallas B2-Fix vendoset shpejt dhe zgjat me vite.

Karakteristikat:

 • Ndenjëse makine 2 në 1
 • Përmban sistemi linear të mbrojtjes nga goditjet anësore
 • Mbështetës koke i patentuar
 • Mburojë e rregullueshme e
 • ISOFIX Connect
 • Mbi 11 vite përdorim
 • Instalim i lehtë
 • Redukton forcat e goditjes anësore
 • Testuar sipas R44/04

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 5.5 kg
 • Përmasat: 39 x 52 x 64 cm
 • Mosha: Deri në 12 vjeç
 • Mbulesat prej pëlhure që lahen në makinë larëse në 30°

S’ka stok

 • Ndenjese makine Pallas B2-Fix+ Lux with Impact Shield- Volcano Black

  30,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndenjese makine Pallas B2-Fix+ Lux with Impact Shield- Volcano Black

   30,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Mosha

   Nga 9 muaj deri në 12 vjec

   Ngjyrë

   Volcano Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories