Ndenjese për makinën BeSafe iZi Comfort X3- Fresh Black Cab

Marka

62,400 L

Brand:  
BeSafe

BeSafe iZi Comfort X3 është një ndenjëse e sigurt dhe e rehatshme makine. Falë një sistemi të jashtëzakonshëm fiksimi, sedilja e makinës iZi Comfort X3 është shumë më e lehtë dhe më e sigurt për t’u instaluar se çdo ndenjëse tjetër e makinës që fiksohet me rripin e automjetit. Kjo garanton më shumë siguri më të mirë për fëmijën, ratifikuar edhe nga ADAC, agjenci gjermane, e cila dalloi modelin iZi Comfort X3 për rezultatet më të mira të testit të përplasjes. Sedilja e makinës iZi Comfort X3 ofron pozicione të ndryshme të rregullueshme. Mbrojtja e standardizuar nga goditjet anësore mbron në mënyrë efektive kokën, qafën dhe organet e brendshme të fëmijës. Mbylljet magnetike i mbajnë rripat e brendshëm jashtë sediljes kur e instaloni fëmijën në ndenjësen e makinës. Bërë nga materiale cilësore dhe të ajrosshme, që mundëson largimin e lagështirës dhe nuk lejon mbinxehjen.

Karakteristikat: 

 • Për mbrojtje unike që nga lindja
 • Mbrojtje e integruar nga goditja anësore
 • Funksionaliteti më i avancuar për përdorim të thjeshtë të përditshëm
 • Pozicionet e rregullueshme të shtrirjes edhe pas instalimit për fëmijët më të rritur
 • Materiale me cilësi të lartë
 • Komoditet i jashtëzakonshëm
 • Mbështetësja e kokës e rregullueshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Nga 9 muajsh  deri në 4 vjeç
 • Pesha maksimale: 9- 18 kg

Ka stok

 • Ndenjese për makinën BeSafe iZi Comfort X3- Fresh Black Cab

  62,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ndenjese për makinën BeSafe iZi Comfort X3- Fresh Black Cab

   62,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BeSafe

   Ngjyrë

   Fresh Black Cab

   Barkodi: 7043485251645 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories