Ndenjese për makinën BeSafe iZi Modular X1 i-Size Metallic Melange

Marka

58,900 L

Brand:  
BeSafe

Sedilja për fëmijë BeSafe iZi Modular mund të përdoret vetëm në lidhje me bazën BeSafe iZi Modular i-Size! Kërkon vetëm një klikim për të lidhur sediljen e makinës së fëmijës me bazën. Sedilja e makinës është e përshtatshme për fëmijët me lartësi trupore nga 61 cm deri në 105 cm dhe duhet të instalohet në modalitetin e kthyer nga pas – kështu sigurohet shumë më tepër mbrojtje e kokës dhe qafës së fëmijës suaj. iZi Modular X1 i-Size  ofron nivele të avancuara lehtësie përdorimi dhe përshtatjeje për fëmijën dhe përmban jastëk me dy përshtatje që ofron rehati dhe stabilitet shtesë. Mund të instalohet shpejt dhe lehtë.  Ndenjësja për makinën BeSafe iZi Modular X1 i-Size mundëson një siguri të lartë edhe për vogëlushët që lëvizin. Lidhja e bazës mundëson një komoditet të lartë edhe ndaj shqetësimeve më të vogla. Ofron mbrojtje maksimale dhe inovative ndaj goditjeve anësore. Bërë nga materiale cilësore dhe të ajrosshme, që mundëson largimin e lagështirës dhe nuk lejon mbinxehjen.

*** E rëndësishme!

Ju bëjmë me dije që baza  vjen më vete dhe nuk është e përfshirë në koston e blerjes së produktit.

 

Karakteristikat: 

 • Për mbrojtje unike që nga lindja
 • Mbrojtje e integruar nga goditja anësore
 • Mbështetës i kokës mbrojtës dhe i butë me novator Dynamic Force Absorber™
 • Miratuar me rregulloren më të fundit të OKB-së R129
 • Funksionaliteti më i avancuar për përdorim të thjeshtë të përditshëm
 • Lehtësisht i aksesueshëm me rrotullim të përshtatshëm anash anash që nga lindja dhe fleksibilitet të plotë 360° më vonë për fëmijët më të rritur
 • Pozicionet e rregullueshme të shtrirjes edhe pas instalimit për fëmijët më të rritur
 • Materiale me cilësi të lartë
 • Soft Newborn Hugger™ për stabilitet dhe mbështetje
 • Komoditet i jashtëzakonshëm me 4 pozicione mbështetëse
 • Mbështetësja e kokës e rregullueshme me 10 hapa për t’u rritur me fëmijën

Të dhënat teknike:

 • Gjatësia e staturës: 61-105 cm
 • Mosha: Nga 6 muajsh  deri në 4 vjeç
 • Pesha maksimale: 18 kg
 • Përmasat: 44 x 73 x 50 cm

Ka stok

 • Ndenjese për makinën BeSafe iZi Modular X1 i-Size Metallic Melange

  58,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ndenjese për makinën BeSafe iZi Modular X1 i-Size Metallic Melange

   58,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BeSafe

   Ngjyrë

   Metallic Melange

   Barkodi: 7043485800027 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories