Ndenjese për makinën BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size Anthracite Mesh

Marka

38,800 L

Brand:  
BeSafe

Ndenjëse makine BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size për një udhëtim ergonomik dhe të rehatshëm për vogëlushët tuaj. Sedilja e foshnjës është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare nga ndikimi anësor dhe që ofron stabilitet e mbështetje për ta sjellë fëmijën në pozicionin më të shtrirë të mundshëm dhe për të shmangur kështu asfiksinë posturale. Gjithashtu zgjidhja inovative (Dynamic Force Absorber) mundëson një siguri maksimale për pjesën e kokës, nga çdo goditje. BeSafe arrin të krijojë një zonë sigurie për fëmijën duke absorbuar edhe goditjet e ndryshme anësore. Dizajni i brendshëm ofron hapësirë të mjaftueshme, komoditet dhe rehati maksimale. Materiali përbërës është cilësor duke mundësuar ajrosjen, thithjen e lagështirës dhe duke mos lejuar mbinxehjen.

Karakteristikat:

 • Mundëson një udhëtim  ergonomik dhe të rehatshëm
 • Siguri maksimale
 • Është e pajisur me një mbrojtje të optimizuar lineare
 • Dynamic Force Absorber mundëson një siguri maksimale për pjesën e kokës
 • Pozicionime të ndryshme
 • Materiali përbërës është cilësor

Të dhënat teknike:

 • Parametrat e lartësisë: 40 cm (min) dhe  75 cm (max)
 • Përmasat: 66 x 44 x 59 cm.
 • Mosha: Nga 0 deri në 12 muajsh
 • Pesha: 4.2 kg

Ka stok

 • Ndenjese për makinën BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size Anthracite Mesh

  38,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ndenjese për makinën BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size Anthracite Mesh

   38,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 25 – Maj 26
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BeSafe

   Ngjyrë

   Anthracite

   Barkodi: 7072754015824 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories