Ndenjësja e automjetit Bugaboo

Marka

32,300 L

Brand:  
Bugaboo

Ndenjësja e automjetit Bugaboo ofron siguri maksimale për ndikime anësore. Mbështetje e rregullueshme e kokës me 7 nivele për një përshtatje të përsosur dhe siguri optimale.
Instalimi në makinë duke përdorur rripin prej 3 pikash të automjetit ose me bazën e izofiksit.

Karakteristikat:

 • Dyshek leshi merino për kontrollin optimal të klimës
 • Guaskë e lehtë me dorezë ergonomike
 • Tenda me mbrojtje nga dielli UPF50 +
 • Pëlhura të çmontueshme dhe të lakura Oeko-Tex®, të çertifikuara
 • Të dizenjuara për t’u përshtatur me karrocat Bugaboo
 • Dimensionet: 66cm x  43.8cm x 58.9cm
 • Pesha: 4.2 kg

Rekomandime!

Përdorimi i rekomanduar: 40 deri 85 cm, deri në 13 kg -15 muaj

Ka stok

+
 • Ndenjësja e automjetit Bugaboo

  32,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Ndenjësja e automjetit Bugaboo

   32,300 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Peshë 4.2 kg
   Përmasa 66 × 43.8 × 58.9 cm
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra

   E zezë

   Mosha

   0- 18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories