Ndërrues Confetti Blu

Marka

8,000 L

Brand:  
Done by Deer

Ndërruesi Confetti, ngjyrë nuance blu, është tejet praktik për prindërit. Mund të vendoset kudo, tek krevati, komodina ose edhe në tavolinë. Butësia e dyshekut, forma dhe dizajni praktik e shdërrojnë në një vend të sigurtë për ndërrimin e vogëlushëve. Lartësia dhe pozicionimi mundëson kontaktin e vazhdueshëm me sy.

Karakteristikat:

 • Multifunksional dhe tejet praktik për prindërit
 • I butë dhe komod
 • Me mbushje shkumë polieteri
 • Veshje me ndërthurje materiali poliesteri dhe shkume poliesteri
 • Lahet në 30°C
 • Vjen me përmasa  50 x 65 x 10 cm

 

S’ka stok

 • Ndërrues Confetti Blu

  8,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndërrues Confetti Blu

   8,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Ngjyrë

   Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories