Ndërrues Leander Matty Wood Rose

Marka

14,200 L

Brand:  
Leander

Produktet Leander Matty™ revolucionarizojnë dhe sjellin inovacion duke ndihmuar në jetën si nëna të reja. Ndërruesi është bërë nga shkumë e butë PUR që i jep fëmijës tuaj një ndjenjë kontakti lëkurë me lëkurë kur shtrihet mbi të. Është krejtësisht unik. Ka një dizajn klasik dhe funksional që e bën atë komod dhe të qëndrueshëm. Mund të vendoset kudo, tek krevati, komodina ose edhe në tavolinë

Karakteristikat:

 • Multifunksional dhe tejet praktik për prindërit
 • I butë dhe komod
 • Bërë nga nga shkumë e butë PUR
 • I jep fëmijës tuaj një ndjenjë kontakti lëkurë me lëkurë
 • Pastrojeni me një leckë tekstili me pak ujë dhe sapun të butë ose alkohool

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11 x 50 x 70 cm
 • Pesha: 3 kg
 • Materiali: Shkumë PUR e derdhur

 

S’ka stok

 • Ndërrues Leander Matty Wood Rose

  14,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndërrues Leander Matty Wood Rose

   14,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Leander

   Ngjyrë

   Wood Rose

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories