Ndërtesë e vendosur në një kuti

Marka

3,145 L

Brand:  Melissa & Doug

Ndërtesë e vendosur në një kuti | Me 48 copa druri (përfshirë bulona, ​​shufra të shpuara për tu lidhur, dhe një kaçavidë me madhësi për fëmijë), ky grup klasik ndërtimi u jep fëmijëve gjithçka që u nevojitet për të ndrequr dhe ndërtuar! Të printuara në kutinë mbështjellëse janë modeli i planeve për një vinç, motor, aeroplan dhe makinë garash. Me pak imagjinatë fëmijët mund të bëjnë qindra struktura më të mahnitshme! Sa herë që fëmijët luajnë me këtë lojë, ata do të ndërtojnë aftësi të shkëlqyera arsyetimi, aftësi për zgjidhjen e problemeve dhe koordinim të syve me duart.

S’ka stok

 • Ndërtesë e vendosur në një kuti

  3,145 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ndërtesë e vendosur në një kuti

   3,145 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772151511 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories