Naked Govatë Fleksibël – Gri

Marka

7,900 L

Brand:  
Boon

Vaska e përditësuar e Boon -it NAKED është tani më e mirë se kurrë. Dizajni në një të vetme e ka kthyer në ideale për të bërë banjo nga vogëlushët tuaj, duke i krijuar më shumë hapësirë, ofruar më shumë siguri dhe e kthyer në shumë praktike për përdorim nga prindërit.

Duke filluar nga dizanji praktik, e cila mundëson varjen pas çdo banjo për një tharje perfekte dhe të mos ju vëjë në vështirësi për hapësira. Ndërkohë vogëlushët do ta shijojnë akoma më shumë kohën e banjos falë shtimit të hapësirës. Siguria e vogëlushëve është primare, andaj dhe një dritë sinjalizuese do t`ju njoftojë kur uji do të jetë më i nxehtë. Gjithashtu edhe funksionaliteti i saj në hapje dhe ruajtje është përmirësuar jashtëzakonisht shumë. Do ta provoni edhe vetë!

Karakteristikat:

 • Ofron më shumë hapësirë
 • Sinjalizon kur uji është më i nxehtë
 • E sigurtë për vogëlushët tuaj
 • E thjeshtë në hapje dhe mbyllje
 • Aksesorë ekstra për tharje
 • Nuk kërkon hapësirë të madhe për tu ruajtur

S’ka stok

 • Naked Govatë Fleksibël - Gri

  7,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Naked Govatë Fleksibël - Gri

   7,900 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories