Noemi đŸŽŒ

L

+
 • Noemi đŸŽŒ

  L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit tĂ« TiranĂ«s ka njĂ« kosto transporti, 200 lekĂ«. PĂ«r rrethinat nĂ« TiranĂ« dhe çdo qytet tĂ« vendit ka njĂ« kosto transporti prej 300 lekĂ«. PĂ«r porositĂ« nga Kosova, kosto e transportit Ă«shtĂ« 850 lekĂ«, ndĂ«rsa me vendet e tjera, kostot e transportit janĂ« sipas çmimeve tĂ« operatorĂ«ve postarĂ«.

   Bee Kids ofron mundĂ«sinĂ« e ndĂ«rrimit tĂ« produkteve tĂ« porositur pĂ«r çdo klient nĂ« çdo qytet tĂ« vendit, por edhe jashtĂ«. Çdo procedurĂ« e tillĂ«, kosto dhe kohĂ«zgjatja specifikohen nĂ« momentin e ndĂ«rrimit tĂ« porosisĂ«. NdĂ«rrimet e produkteve tĂ« blera, nĂ« dyqan ose online, bĂ«het deri nĂ« 3 ditĂ« nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndĂ«rrimet bĂ«hen me produkte tĂ« njĂ« vlere tĂ« barasvlefshme ose mĂ« tĂ« lartĂ«.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Noemi đŸŽŒ

   L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories