Domino – Octo druri

Marka

3,200 L

Brand:  
Djeco

Octo domino  një lojë edukative prej druri për fëmijë nga +2 vjeç, e cila përmban 28 domino. Një lojë domino e dyanshme me temën e kafshëve pyjore. Fëmijët duhet të mbledhin kafshët ose figurat për të formuar një sekuencë logjike. Dominot janë të dyanshme, ku nga njëra anë përmbajnë ilustrime të bukura të kafshëve dhe pika domino në anën tjetër. Fiton i pari që vendos të gjitha dominot.

Karakterikat:

 • Lojë argëtuese, edukative dhe logjike
 •  Një lojë domino e dyanshme me temën e kafshëve pyjore
 • Dominot janë të dyanshme, ku nga njëra anë përmbajnë ilustrime të bukura të kafshëve dhe pika domino në anën tjetër
 • Mund të luhet deri në 4 lojtarë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +2 vjeç
 • Përmasat: 23 x 23x 3 cm

 

Ka stok

+
 • Domino - Octo druri

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Domino - Octo druri

   3,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories