Orë gjumi Kid’Sleep Clock- Gri

Marka

7,300 L

Brand:  Pabobo

Ora e gjumit për fëmijë është një orë me zile me shumë funksione. Ekrani kryesor e bën më të lehtë të mësuarit për të treguar kohën falë ekranit të dyfishtë analog dhe dixhital. Ka 3 zgjedhje të mundshme alarmi: tren, qyqe ose këngë zogjsh! Në anë, mini-drita e natës është qetësuese dhe gjithashtu vepron si një tregues i orës së alarmit. Nëse figurina ndriçohet në pozicionin e gjumit, fëmija e di se ai ende duhet të flejë. Në kohën e caktuar nga prindërit, figurina shkon në pozicionin e zgjuar.  Kalimi nga pozicioni i shtrirë në pozicionin e zgjuar mund të bëhet me ose pa alarm.

Karakteristikat:

 • Orë me zile me shumë funksione
 • Me ekran të dyfishtë analog dhe dixhital
 • Të përdoret nën mbikëqyrjen e të rriturve
 • Ka 3 zgjedhje të mundshme alarmi

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e orës: 17 x 7 x 14 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Bateritë nuk janë të përfshira
 • Kujdes! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 36 muajsh

Ka stok

+
 • Orë gjumi Kid'Sleep Clock- Gri

  7,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Orë gjumi Kid'Sleep Clock- Gri

   7,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories