Organizues i varur- Gjirafa

Marka

2,320 L

Brand:  
3 Sprouts

Të mbash gjërat e organizuara ndonjëherë është e vështirë, por me organizuesin e varur të 3 Sprouts gjirafa tani është më e thjeshtë. Varet lehtësisht në mure ose pas dere dhe ndihmon në sistemimin dhe organizimin e të gjitha atyre sendeve të vogla që mund te krijojnë rrëmujë në dhomën e fëmijëve tuaj. Ju mundëson të mbani të organizuara, madje është perfekt për ruajtjen e lodrave, librave, rrobave, skicat, materialet e ngjyrosjes apo ҫdo gjë tjetër që ju nevojitet. Ofron një dizenjo të këndshme dhe funksionale, me 4 xhepa, që  mund ta hapni/ mbyllni dhe ta pastroni lehtësisht.

Karakteristikat:

 • Organizues dhe mbajtës që varet i aksesorëve të ndryshëm
 • Perfekt për ruajtjen e lodrave, librave dhe rrobave
 • Mban gjërat e organizuara kudo në shtëpi
 • Dizajni me 4 xhepa ofron më shumë mundësi mbajtjeje

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e një xhepi: 18 x 33 x 10 cm
 • Pëmasat e organizuesit varur: 94 x 36 cm
 • Materiali: 100% poliestër
 • Mund të pastrohet lehtë me një letër të lagur

Ka stok

 • Organizues i varur- Gjirafa

  2,320 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Organizues i varur- Gjirafa

   2,320 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Të mbash gjërat e organizuara ndonjëherë është e vështirë, por me organizuesin e varur të 3 Sprouts gjirafa tani është më e thjeshtë. Varet lehtësisht në mure ose pas dere dhe ndihmon në sistemimin dhe organizimin e të gjitha atyre sendeve të vogla që mund te krijojnë rrëmujë në dhomën e fëmijëve tuaj. Ju mundëson të mbani të organizuara, madje është perfekt për ruajtjen e lodrave, librave, rrobave, skicat, materialet e ngjyrosjes apo ҫdo gjë tjetër që ju nevojitet. Ofron një dizenjo të këndshme dhe funksionale, me 4 xhepa, që  mund ta hapni/ mbyllni dhe ta pastroni lehtësisht.

   Karakteristikat:

   • Organizues dhe mbajtës që varet i aksesorëve të ndryshëm
   • Perfekt për ruajtjen e lodrave, librave dhe rrobave
   • Mban gjërat e organizuara kudo në shtëpi
   • Dizajni me 4 xhepa ofron më shumë mundësi mbajtjeje

   Të dhënat teknike:

   • Përmasat e një xhepi: 18 x 33 x 10 cm
   • Pëmasat e organizuesit varur: 94 x 36 cm
   • Materiali: 100% poliestër
   • Mund të pastrohet lehtë me një letër të lagur
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories