Organizuese universale Cream

Marka

10,800 L

Brand:  
3 Sprouts

Falë këtij rafti tërheqës, dëshira për të lexuar do të vijë krejt natyrale. Fëmijët arrijnë të shohin qartë kopertinat e librave dhe të zgjedhin atë që u pëlqen më shumë, duke nxitur kështu dashurinë për leximin dhe ndjesinë vendimmarrëse. Përveç kësaj, përmasat perfekte të raftit e bëjnë akoma edhe më të lehtë hulumtimin. Është një zgjidhje moderne magazinimi për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit ose dhomën e lojërave nga 3 Sprouts.
Përbëhet nga 6 kuti magazinimi në madhësi të ndryshme për të ruajtur dhe organizuar librat, lodrat e fëmijës dhe më shumë!

 

 • Raft organizues librash dhe lodrash
 • Është një zgjidhje moderne magazinimi
 • Përbëhet nga 6 kuti magazinimi në madhësi të ndryshme
 • Është shumë e lehtë për t’u montuar
 • Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
 • Përmasat: 69.5 x 65 x 28 cm

 

Ka stok

 • Organizuese universale Cream

  10,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Organizuese universale Cream

   10,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories