Tuta të trikotuara – Pale pink

Marka

5,400 L

Brand:  The bonnie mob

Tuta super të buta të trikotuara, të bëra me pambuk dhe kashmir. Janë të rehatshme, të buta në lëkurë si dhe shumë të ngrohta. Kombinojini me një bluzë ose me një triko me kapuç për një veshje të rehatshme dhe plot stil për të vegjlit tuaj. Brezi elastik ndihmon në veshjen dhe heqjen e tutave dhe ju jep gjithashtu disa centimetra më shumë për panolinot.

Karakteristikat:

 • Tuta të trikotuara
 • 95 % pambuk organik  i certifikuar nga GOTS
 • 5 % kashmir
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Të rehatshme dhe super të ngrohta
 • Janë të përshtatshme për djem dhe vajza

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% pambuk organik dhe 5 % kashmir organik
 • Mund të lahen në lavatriçe me 30°C
+
 • Tuta të trikotuara - Pale pink

  5,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tuta të trikotuara - Pale pink

   5,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   2-3 vjeç, 3- 6 muajsh, 6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories