50 ngjyra – Paleta e artistit

Marka

3,100 L

Brand:  
Djeco

Kjo paletë  e veçantë bojrash i mundëson fëmijëve të zhvillojnë kreativitetin dhe imagjinatën e tyre. Paleta përmban 36 ngjyra standarte, 8 ngjyrë perle dhe 9 ngjyra fluoreshente. Është e ndarë në dy nivele, me disa më të mëdha dhe të tjerat më të vogla. Krijimi me mjetet e duhura i bën aktivitetet më të lehta dhe më të bukura. Ju mund ta merrni kudo, në udhëtime fundjavash, në shkollë ose gjatë pushimeve.

Karakteristikat:

 • Mundëson aktivitete argëtuese dhe krijuese
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e krijimtarisë dhe imagjinatës
 • 50 nuanca ngjyrash të ndryshme
 • Ide dhurate shumë e bukur

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 17 x 25 x 2 cm
 • I përshtatshëm për moshat: +6 vjeç

Ka stok

+
 • 50 ngjyra - Paleta e artistit

  3,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   50 ngjyra - Paleta e artistit

   3,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Mosha

   +6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories