Paliçeta të gjata – Blue jeans

Marka

2,400 L2,640 L

Brand:  
Petit Bateau

Stil, rehati dhe butësi maksimale me këto paliçeta për fëmijë nga Petit Bateau. Të përshatshme si për djem ashtu edhe për vajza, me 3 xhepa, hapje me përçina si përpara ashtu edhe në pjesën e këmbëve dhe vijëzime të bardha për një look super modern. Një ide dhurate fantastike!

Karakteristikat:

 • Paliçeta me mëngë të gjata
 • Super moderne
 • Hapje me përçina
 • Pambuk i butë dhe i ngrohtë
 • 3 xhepa

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 6/12/ 18 muajsh
 • Materiali: 60% pambuk dhe 40% poliestër
 • Larja: Në lavatriçe me 30 °C me çentrifugë të ulët
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Paliçeta të gjata - Blue jeans

  2,400 L2,640 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Paliçeta të gjata - Blue jeans

   2,400 L2,640 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   6 muajsh, 12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories