Pantallona kadife për djem – Jeshile

Marka

810 L

Brand:  
Nameit

Pantallona kadife për vogëlushët e moshave nga 1 deri 18 muajsh. Vijnë me një prerje të lirshme, me brez dhe këmbëza elastike. Pantallonat kanë gjithashtu 2 xhepa të gjërë dhe praktik para dhe një mbrapa. Të bëra me pambuk organik, ato ofrojnë butësi, rehati dhe ngrohtësi maksimale.

Karakteristikat:

 • Pantallona kadife për djem
 • Brez dhe këmbëza elastike
 • 2 xhepa para dhe një mbrapa
 • Të buta, të ngrohta dhe të rehatshme
 • Kombinohen lehtësisht me veshje të tjera

Të dhëna teknike:

 • Material: 95% pambuk organik dhe 5% elastan
 • Mosha: 1 – 18 muajsh
 • Lahen në lavatriçe me 40°C dhe çentrifugë minimale
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pantallona kadife për djem - Jeshile

  810 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pantallona kadife për djem - Jeshile

   810 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   1-2 muajsh, 2-4 muajsh, 4-6 muajsh, 6- 9 muaj, 9- 12 muajsh, 12- 18 muajsh

   Marka

   Name It

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories