Pantallona të shkurtra xhins

Marka

3,500 L4,100 L

Brand:  Petit Bateau

Pantallona të shkurtra xhins, për vogëlushët që të vishen plot stil. Janë me dizajn të thjeshtë me dy xhepa para dhe pas. Janë perfekte për daljet e verës dhe vjeshtës kur temperaturat e lejojnë. Falë ngjyrës mund të kombinohen me lehtësi me bluza të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Pantallona të shkurtra xhins
 • Dizajn i thjeshtë
 • Perfekte për stinën e verës

Të dhëna shtesë:

 • Mosha: 6/12/18/24/36 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pantallona të shkurtra xhins

  3,500 L4,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Pantallona të shkurtra xhins

   3,500 L4,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 10 – Dhj 10
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   6 muajsh, 12 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 36 muajsh

   Bazuar në 0 vlerësime

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Jini i pari që bëni një vlerësim “Pantallona të shkurtra xhins”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Vlerësime

   Nuk ka akoma një vlerësim

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories