Pasqyrë makine për bebe & Mbajtës iPad Dreambaby

Marka

4,000 L

Brand:  
Dreambaby

Këllëf për tablet dhe pasqyrë makine në ngjyrë gri nga kompania Dream Baby. Koveri është bërë prej pëlhure dhe është ideale për ekranet e tabletave me madhësi ekrani 24.6 cm. Përshtatet me shumicën e mbështetëseve të kokës të sendiljeve. Pasqyra e rregullueshme e sediljes së pasme është një pasqyrë e madhe me kënd të gjerë që lejon shikimin e lehtë të fëmijës suaj në një sedilje makine me fytyrë nga pas.

Karakteristikat:

 • Këllëf për tablet dhe pasqyrë makine
 • Është ideale për ekranet e tabletave me madhësi ekrani 24.6 cm
 • Përshtatet me shumicën e mbështetëseve të kokës të sendiljeve
 • Pasqyrë e madhe me pamje me kënd të gjerë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 28 x 22 x 3 cm

 

 

S’ka stok

 • Pasqyrë makine për bebe & Mbajtës iPad Dreambaby

  4,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pasqyrë makine për bebe & Mbajtës iPad Dreambaby

   4,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Dreambaby

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories