Puzzle – Format & ngjyrat & numrat

Marka

2,100 L

Brand:  
Djeco

1234 Puzzle druri  nga Djeco. Një lodër prej druri argëtuese dhe shumëngjyrëshe që do t’u mësojë dhe ndihmojë fëmijët në riforcimin e numrave,  formave dhe ngjyrave. Dizajnuar është i bukur dhe me madhësi perfekte për duart e vogla. Katër forma të ndryshme, secila në një ngjyrë të ndryshme, duhet të vendosen në vendin e duhur sipas numrit të vrimave të tyre në suportin prej druri.

Karakteristikat:

 • Një lodër prej druri argëtuese dhe shumëngjyrëshe që do t’u mësojë dhe ndihmojë fëmijët në riforcimin e numrave,  formave dhe ngjyrave.
 • Dizajnuar është i bukur dhe me madhësi perfekte për duart e vogla
 • Dizajni është i këndshëm dhe praktik
 • Është e bërë nga material cilësor prej druri
 • E përshtatshme për moshën +18 muajsh

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 29 x 8 x 5 cm
 • Mosha: +18 muajsh

Ka stok

+
 • Puzzle - Format & ngjyrat & numrat

  2,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Puzzle - Format & ngjyrat & numrat

   2,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories