Puzzle – 6 elementë

Marka

1,400 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni kutinë e Puzzles Basic, një enigmë prej druri edukative për fëmijë nga +3 vjeç. Duke përdorur bazën prej druri, fëmija juaj do të ketë 6 enigma në dispozicion dhe 36 pjesë prej druri për ti bashkuar në zbulimin e kafshëve me forma e ngjyra të ndryshme. Fëmija juaj do të duhet të identifikojë pjesët e kërkuara, t’i gjejë ato dhe t’i mbledhë ato për të formuar karakterin. Ky set do të zhvillojë tek fëmijët  ndjenjën e  vëzhgimit, shkathtësinë dhe aftësitë e shkëlqyera motorike.

Seti përmban:

 • një yll deti i kuq
 • një mi blu
 • një zog i verdhë
 • një rinoceront i gjelbër
 • një pallua blu 
 • një lopë portokalli 

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese për fëmijët
 • Shkathtëson  fëmijë duke i familjarizuar me format dhe kafshët e ndryshme
 • Ide dhurate shumë e bukur

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e kutisë: 14 x 14 x 3 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Puzzle - 6 elementë

  1,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Puzzle - 6 elementë

   1,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 05 – Tet 06
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories