Puzzle duo – Kafshët dhe numrat

Marka

1,400 L

Brand:  
Djeco

Puzzle- Duo Animaux është një enigmë edukative e përshtatshme për vogëlushët duke filluar nga mosha 2 vjeçare. Lojë e thjeshtë dhe argëtuese në të cilën vogëlushët tuaj  do të rindërtojnë siluetën me kafshët  duke mbledhur bashkë kafshët e ndara në dy pjesë. Duke filluar nga ariu, ketri, qeni, breshka, krokodili, balena, elefanti, rinoceronti, luani dhe macja, të gjitha këto kafshë do të kthehen familjare për vogëlushët tuaj gjatë kohës argëtuese me këtë enigmë.

Kjo enigmë përveç argëtimit, do të rritë edhe aftësitë praktike të vogëlushëve. Do të njohë kafshët, por edhe ngjyrat e ndryshme. Gjithashtu është edhe një ide shumë e bukur dhurate për festa ose ditëlindje.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese
 • Ndikon në shkathtësimin e fëmijëve
 • Dizajn dhe ngjyra të larmishme
 • Familjarizon vogëlushët me kafshët dhe ngjyrat
 • Përmban 10 enigma

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 18 x 12 x 6 cm
 • Mosha: 2 vjeç

 

Ka stok

+
 • Puzzle duo - Kafshët dhe numrat

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle duo - Kafshët dhe numrat

   1,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories