Puzzle Duo – Makinat

Marka

1,400 L

Brand:  
Djeco

Puzzle- Duo Vehicles është një enigmë edukative dhe që i ndihmon  vogëlushët të njohin automjete të ndryshme. Kjo enigmë është e përshtatshme duke filluar nga mosha +2 vjeçare. Lojë e thjeshtë dhe argëtuese në të cilën vogëlushët tuaj do të duhet të gjejnë pjesë e munguar të enigmës për të bashkuar dy pjesët që të zbulojnë automjetin. Kjo enigmë përmban 6 automjete shumëngjyrësh të ndarë në dy pjesë dhe që vogëlushët tuaj do ti rindërtojnë duke bashkuar pjesët e duhura.  Një aktivitet që do të zhvillojë vëzhgimin dhe aftësitë motorike të vogëlushëve tuaj.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukative
 • Ndikon në shkathtësimin e fëmijëve
 • Aktivitet që do të zhvillojë vëzhgimin
 • Përmban 6 enigma me automjete

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 18 x 12 x 6 cm
 • Mosha: +2 vjeç

 

Ka stok

 • Puzzle Duo - Makinat

  1,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Puzzle Duo - Makinat

   1,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +2 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories