Puzzle- Miqtë e pyllit 100pjs

Marka

2,100 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni galerinë e enigmave Forest Friends, një enigmë madhështore prej 100 pjesësh në një format unik për fëmijët nga +5 vjeç. Një enigmë e bukur që përfaqëson një klasë kafshësh që përgatiten për të bërë fotografinë  në mes të pyllit. Një format i ri dhe një mënyrë argëtuese dhe origjinale për të edukuar fëmijët rreth pikturës. Fëmijët  do ta adhurojnë formatin dhe ngjyrat e këtij puzzle.

Karakteristikat:

 • Lojë shumë e mirë argëtuese për fëmijët
 • Enigmë e bukur që përfaqëson një klasë kafshësh që përgatiten për të bërë fotografinë
 • Përmban 100 pjesë
 • Një mënyrë argëtuese dhe origjinale për të edukuar fëmijët rreth pikturës

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 97 x 33 cm
 • Mosha: +5 vjeç

S’ka stok

 • Puzzle- Miqtë e pyllit 100pjs

  2,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle- Miqtë e pyllit 100pjs

   2,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +5 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories