Puzzle- Treni me numra

Marka

1,400 L

Brand:  
Djeco

Puzzle- Train & Animals ‘I Count’ është një enigmë edukative dhe që i ndihmon fëmijët të njihen me botën e numrave dhe kafshëve. Kjo enigmë është e përshtatshme duke filluar nga mosha +3 vjeçare. Lojë e thjeshtë dhe argëtuese në të cilën fëmijët tuaj do të duhet të gjejnë pjesët e duhura të enigmës,  për të formuar trenim me kafshë të ndryshme duke i lidhur në bazë të numrave përkatës që ato duhet të renditen.  Kjo enigmë përmban 20 pjesë të mëdha dhe që fëmijët tuaj duhet ti bashkojnë për të krijuar renditjen e duhur në tren.  Një aktivitet që do të zhvillojë vëzhgimin , numërimin dhe aftësitë motorike të vogëlushëve tuaj.

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese dhe edukative
 • Ndikon në shkathtësimin e fëmijëve
 • Ndihmon në mësimin e numrave
 • Aktivitet që do të zhvillojë vëzhgimin
 • Enigma përmban 20 pjesë që duhen renditur

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 18.5 x 12 x 6 cm
 • Mosha: +3 vjeç

 

S’ka stok

 • Puzzle- Treni me numra

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle- Treni me numra

   1,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories