Puzzle gjigand – 12 muajt e vitit

Marka

2,300 L

Brand:  
Djeco

Argëtimi i vogëlushëve tuaj është i pafundëm me puzzle e rrumbullakët gjigand Viti. Një ilustrim shumë i bukur me temën e një viti kalendarik duke ilustruar stinët dhe ngjarjet kryesore të rëndësishme për fëmijët. Fëmijët tuaj do duhet të bashkojnë bashkë 24 copat për të krijuar ilustrimin me ngjyra dhe stinë të një viti. Një enigmë edukative origjinale për vajzat dhe djemtë,  për të mësuar të hulumtojnë një vit dhe të identifikojnë stinët e ndryshme.  Gjithashtu është ideale për dhuratë në çdo rast, feste apo ditëlindje.

Karakteristikat:

 • Enigmë argëtuese
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e koordinimit dhe përqëndrimit
 • Ndihmon në identifikimin e stinëve të vitit
 • Ndihmon edhe në shkathtësimin e fëmijëve
 • Ideale për dhurata për festa ose ditëlindje

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 58 cm (diametër)
 • Përmasat e kutisë: 33 x 25.5 x 6 cm
 • I përshtatshëm për moshat: +3 vjeç

S’ka stok

 • Puzzle gjigand - 12 muajt e vitit

  2,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle gjigand - 12 muajt e vitit

   2,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories