Puzzle Hapësinor- Glow in the Dark

Marka

2,500 L

Brand:  
EurekaKids

Pazëlli Hapësinor- Glow in the Dark do tu mundësojë fëmijëve argëtim dhe do ti mahnisë nga shkëlqimi në errësirë. Duhet të vendoset për rreth 10-15 minuta pranë dritës së fortë, në diell ose nën dritën UV dhe më pas fikni dritat për të parë se si shkëlqejnë në errësirë. Gjithashtu ky pazëll zhvillon koordinimin sy- duar dhe kreativitetin.

Karakteristikat:

 • Pazëlli Hapësinor- Glow in the Dark do tu mundësojë fëmijëve argëtim
 • Duhet të vendoset për rreth 10-15 minuta pranë dritës së fortë, në diell ose nën dritën UV dhe më pas fikni dritat për të parë se si shkëlqejnë në errësirë
 • Ky pazëll zhvillon koordinimin sy- duar dhe kreativitetin.
 • Përmban 100 copa

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: +4 vjeç
 • Përmasa: 21 x 25 x 13 cm

Ka stok

+
 • Puzzle Hapësinor- Glow in the Dark

  2,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Puzzle Hapësinor- Glow in the Dark

   2,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   SKU: 657092782545 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories