Pelushi Oscar

Marka

5,700 L

Brand:  Moulin Roty

Njihuni me Oscar, pelushin e mrekullueshëm ngjyrë kafe me gëzof malor nga grupi Les Coquettes i Moulin Roty. Qenushi i lezetshëm ka gëzof të gjatë me gëzof, bisht dhe putra të buta, i veshur dhe një xhaketë me ngjyrë rozë të errët me detaje të harkut rozë salmon.  Qenushi Oscar do të kthehet shumë shpejt në shoqëruesit më të dashur nga fëmijët.  Gjithashtu mund të jetë një dhuratë e përsosur.

Karakteristikat:

 • Pelushi i mrekullueshëm ngjyrë kafe me gëzof malor
 • Qenushi Oscar do të kthehet shumë shpejt në shoqëruesit më të dashur nga fëmijët
 • Gjithashtu mund të jetë një dhuratë e përsosur

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat: 30 cm

Ka stok

+
 • Pelushi Oscar

  5,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Pelushi Oscar

   5,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +12 muajsh

   Barkodi: 3575677105459 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories