Pelushi Zogu Agustin

Marka

7,200 L

Brand:  Moulin Roty

Pelushi Zogu Agustin the Bird është një “muzikant i gëzuar” nga grupi  Les Broc & Rolls i Moulin Roty. Pelushi Agustin është me të vërtetë shumë simpatik i veshur me pantallona të shkurtra, dollakë me vija të kuqe dhe çizme me krahë groovy. Xhufka e mbuluar me lesh në kokë dhe sqepi i tij i zi shkëlqyes i shtojnë pamjes së tij një tjetër imazh të adhurueshëm. Përveç se një shoqërues në dhomën e fëmijëve ky pelush në formë zogu është edhe një ide e bukur për dhuratë.

Karakteristikat: 

 • Shoqërues ideal për vogëlushët në dhomën e gjumit
 • Një ide dhurate shumë e veçantë
 • Pelushi Agustin është me të vërtetë shumë simpatik
 • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 51 cm
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Pelushi Zogu Agustin

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pelushi Zogu Agustin

   7,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 06 – Shk 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 3575676427507 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories