Peshqir me kapuç Augusta- Dragon Blue

Marka

9,000 L

Brand:  
Liewood

Peshqir me kapuç Dragoi, nga marka Liewood, do ti mbajë vogëlushët tuaj shumë ngrohtë duke iu ofruar edhe butësi maksimale. Falë edhe materialit përbërës 100% pambuku organik, ai nuk irriton lëkurën e fëmijëve, madje edhe ato më delikate.  Kapuçi u mundëson që fëmija të mbështillet plotësisht.

 

 • Ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale
 • Vjen me formën e dragoit
 • Nuk irriton lëkurën, madhe edhe ato më delikatet
 • Lahet në proces 30 gradë dhe duhet ta hekurosni me kujdes
 • Përmasat: 100 x 100 cm

S’ka stok

 • Peshqir me kapuç Augusta- Dragon Blue

  9,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Peshqir me kapuç Augusta- Dragon Blue

   9,000 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Përmasa

   100 x 100

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories