Piktura për ngjyrosje- Petite Barbouille

Marka

2,500 L

Brand:  
Djeco

Piktura për ngjyrosje- Petite Barbouille nga Djeco  për fëmijët nga 18 muajsh. Përfshin një aktivitet manual dhe krijues rreth pikturimit me gishta. Kutia përmban  4 piktura me 4 kafshë të ndryshme,  një peshk, një zog, një flutur dhe një kameleon. Hapni bojën dhe filloni të shfrenoni imagjinatën me ilustrimet e kafshëve. Ndërsa prindërit të bëhen gati të admirojnë kryeveprat e vogëlushëve të tyre.

Përfshin:

 • 4 xhepa të hapur
 • 4 shishe bojë me bazë uji
 • 1 broshurë shpjeguese hap pas hapi me 1 ngjyrë

Karakteristikat:

 • Argëton vogëlushët
 • Rrit aftësitë praktike
 • Ndihmon në njohjen e fotove dhe ngjyrave
 • Mosha e përshtatshme duke filluar nga 18 muajsh

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 29.5 x 23 x 3 cm

S’ka stok

 • Piktura për ngjyrosje- Petite Barbouille

  2,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Piktura për ngjyrosje- Petite Barbouille

   2,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories