Piramida e Polit të Veriut

Marka

2,295 L

Brand:  Taf Toys

Piramida e Polit të Veriut është një lodër prej pelushi e butë dhe e këndshme në dizajn, njëkohësisht dhe një dekoruese e bukur e  dhomës së vogëlushëve.  Me tingullin e ziles do ti qetësojë vogëlushët kudo ku ndodhen në krevat në shtëpi ose duke shëtitur në karrocë. Sepse lodra ngjitet dhe shkëputet lehtësisht në shumicën e dorezave të karrocave. Gjithashtu përmban pjesë të buta dhe një pjesë për qetësimin e mishrave të dhëmbëve. Falë kësaj lodre vogëlushët zhvillojnë imagjinatën, shqisat dhe aftësitë e shkëlqyera motorike duke luajtur me format dhe tiparet.

Karakteristikat:

 • Është një lodër prej pelushi e butë dhe e këndshme në dizajn
 • Ngjitet kudo në shumicën e dorezave të karrocave
 • Falë kësaj lodre vogëlushët zhvillojnë imagjinatën, shqisat dhe aftësitë e shkëlqyera motorike

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +0 muajsh

S’ka stok

 • Piramida e Polit të Veriut

  2,295 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Piramida e Polit të Veriut

   2,295 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Taf Toys

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 605566122557 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories