Piramida me kuti Aaren- Vehicles / Downtown mix

Marka

3,400 L

Brand:  
Liewood

Luani së bashku me këto blloqe grumbullimi me printe të bukura makinash dhe numrash. Vendosini kubat njëri mbi tjetrin deri sa të arrini në majë. Me lojën e piramidës, të vegjlit mund të mësojnë numërimin dhe të njihen me mjete të ndryshme. Përfshin 10 blloqe, plot ngjyra, të bëra nga karton 100% i certifikuar nga FSC, me madhësi të ndryshme, të cilat e bëjnë mësimin argëtues dhe janë gjithashtu një element dekorativ në dhomën e fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Përfshin 10 blloqe për grumbullim
 • Me dizajn numrash dhe makinash
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe koordinimit sy – dorë
 • Ndihmon në mësimin e numrave dhe emërtimet e kafshëve

Të dhëna teknike:

 • Mosha: +18 muajsh

 

Ka stok

+
 • Piramida me kuti Aaren- Vehicles / Downtown mix

  3,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Piramida me kuti Aaren- Vehicles / Downtown mix

   3,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 5715335387027 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories