Piramida Zoo

Marka

2,600 L

Brand:  Little Dutch

Fëmijët do të argëtohen pamasë me këto blloqe të madhësive të ndryshme dhe me dizajne të ndryshme. Këto blloqe me stampa kafshësh dhe numrash i mësojnë fëmijët se si të bëjnë enigma, të grumbullojnë dhe të numërojnë deri në 10.  Të gjitha anët e piramidës  kanë figura të ndryshme dhe printimet që përputhen mirë. Blloqet janë prej kartoni rezistent ndaj goditjeve, që variojnë në madhësi nga 5 cm deri në 14 cm. Janë perfekte për orë argëtimi, por edhe për të zhvilluar imagjinatën krijuese tek fëmijët.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Përmban 10 blloqe kartoni
 • Blloqe kartoni me madhësi dhe dizajn të ndryshëm në të katër anët
 • Kanë figura të ndryshme dhe printime të ndryshme
 • Ndihmojnë në zhvillimin e imagjinatës krijuese tek fëmijët
 • Bërë nga material prej kartoni rezistent dhe me bojra jo toksike me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +18 muajsh

S’ka stok

 • Piramida Zoo

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Piramida Zoo

   2,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Little Dutch

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories