Pisha me stiva

Marka

4,200 L

Brand:  Plan Toys

Pisha me stiva | Dizajni i grupit të grumbullimit bazohet në konceptin e natyrës. Çdo copë druri mund të grumbullohet për të formuar lloje të ndryshme pemësh. Ndihmon fëmijët të mësojnë për ndryshimin e ngjyrave dhe madhësinë.

Prindërit mund t’i ndihmojnë fëmijët të njohin hije dhe madhësi të ndryshme dhe t’i motivojnë ata të çiftohen sipas madhësisë, gjë që do të ndihmojë në zhvillimin e vizionit, inteligjencës dhe koordinimit të syve.

Kjo mund të lidhet me mbjelljen e një peme të vërtetë në mjedis duke ndihmuar për të kuptuar rëndësinë e natyrës ose të bëni aktivitete të tjera të lidhura së bashku si familje, të cilat do të ndihmojnë në zhvillimin e marrëdhënieve të mira në familje.

Ka stok

 • Pisha me stiva

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pisha me stiva

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Ngjyra

   Jeshile

   SKU: 8854740051493 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories