Pizhama pambuku – Lainey Stars yellow

Marka

2,070 L

Brand:  The bonnie mob

Pizhama me mëngë të gjata me këmbëza të hapura, veshja e përsosur për vogëlushët tuaj në një natë dimri. Materiali cilësor prej pambuku organik siguron butësi dhe rehati maksimale. Mund ta kombinoni  me kapuçin dhe batanijen e së njëjtës linjë për një dhuratë të bukur dhe shumë të vlerësuar.

Karakteristikat:

 • Pizhama të bëra me pambuk organik të çertifikuar nga GOTS
 • Materiali cilësor lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Mund ta kombinoni me kapuçin dhe një batanije të së njëjtës linjë për një dhuratë të përkryer

*Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS
+
 • Pizhama pambuku - Lainey Stars yellow

  2,070 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pizhama pambuku - Lainey Stars yellow

   2,070 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Mosha

   0- 3 muajsh, 3- 6 muajsh, 9- 12 muajsh, 12- 18 muajsh

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories