Set vizatimi magnetik – Dinosaurët

Marka

3,500 L

Brand:  Melissa & Doug

Jepni jetë historive parahistorike. Ky set i veprimtarisë The Natural Play me temë dinozauri ofron orë lojërash imagjinative, krijuese në çdo kohë dhe në çdo vend. Kjo lojë me krijime dhe vizatime të ndryshme është një mënyrë sa praktike dhe argëtuese për fëmijët që të zbulojnë botën përreth tyre. Për paketimin janë përdorur materiale të ricikluara dhe bojëra me bazë soje.

Seti përmban:

 • 1 kuti mbajtëse me doreza
 • 41 magnete
 • 5 shënues me gomë
 • 1 tabelë magnetike
 • 1 libër aktiviteti me 13 faqe të lidhur me spirale

Karakteristikat:

 • Aktiviteti argëtues dhe krijues
 • Është një mënyrë sa praktike dhe argëtuese për fëmijët që të zbulojnë botën
 • Dorezat me litar të kutisë mbajtëse e bëjnë perfekt për tu marrë me vete
 • Për paketimin janë përdorur materiale të ricikluara dhe bojëra me bazë soje

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat e pazëllit: 30.5 x 24 x 3.2 cm

S’ka stok

 • Set vizatimi magnetik - Dinosaurët

  3,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Set vizatimi magnetik - Dinosaurët

   3,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories