Play Gym – Orchard Series

Marka

11,900 L

Brand:  Plan Toys

Argëtim, kënaqësi, por edhe pak stërvitje për forcimin e muskujve të vogëlushëve tuaj. Kjo palestër e këndshme përfshin 2 lodra të varura të cilat ndihmojnë në stimulimin e shqisave si prekja, shikimi dhe dëgjimi. Struktura është projektuar me katër këmbë për të parandaluar lëkundjet dhe për të shtuar sigurinë e fëmijëve gjatë lojës. Gjatë muajve të parë të jetës së bebit tuaj, mund ta vendosni mbi krevat ose mbi një tapet në dysheme. Pasi bebi të rritet dhe të fillojë të ecë mund të vazhdojë të luajë dhe të argëtohet duke bërë ushtrime të vogla të përshtatshme për moshën.

Karakteristikat:

 • Argëtim, kënaqësi dhe pak stërvitje
 • Strukturë me katër këmbë e fortë dhe e qëndrueshme
 • Përfshin 2 lodra për stimulimin e shqisave
 • Mund ta përdorni mbi dyshek ose mbi një tapet në dysheme

Të dhënat teknike:

 • Materiali: Dru
 • Përmasat: 47.5 x 55.9 x 47.5 cm
 • Pesha: 1.05 kg
 • Mosha: 0 +

S’ka stok

 • Play Gym - Orchard Series

  11,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Play Gym - Orchard Series

   11,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   0- 6 muajsh

   SKU: 8854740052704 Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories