Pop Up Shop Hape

Marka

21,200 L

Brand:  
Hape

Pika e shitjes Pop Up nga Hape është perfekte për të argëtuar në orë të tëra fëmijët.  Dyqani përfshin pjesën e rafteeve nga pas dhe pjesën e banakut për të shitur. Seti vjen me shumë pjesë realiste dhe plot ngjyra. Madje fëmijët do argëtohen duhek skanuar me barkod produktet ose duke bërë llogaritë e porosive.  Kjo lodër përveç se argëtuese u mundëson fëmijëve të luajnë lojën me role, të zhvillojnë imagjinatën krijuese dhe të shkathtësohen.

Karakteristikat:

 • Do të adhurohet pafund nga  fëmijët
 • Vjen me dizajn shumë të bukur dhe aksesorë realistë
 • Fëmijët do të argëtohen pafund
 • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
 • Bojra jo toksike me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 64 x 88 x 94 cm

S’ka stok

 • Pop Up Shop Hape

  21,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pop Up Shop Hape

   21,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 6943478023840 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories