Pramsuit Navy – Xhup & footmuff

Marka

12,665 L13,600 L

Brand:  The bonnie mob

Kostumi i karrocës me printe yjesh nga Bonnie Mob është një sistem 2 në 1 i përbërë prej një xhupi klasik dhe një footmuff i cili mund të bashkohet me xhupin me anë të dy kapëseve duke e kthyer kështu në një veshje të kompletuar nga koka tek këmbët për shëtitjet me karrocë në ditët e ftohta të dimrit. Mund të vendoset gjithashtu në sediljet e makinës ashtu si në karrocë me anë të një hapësire në pjesën e këmbëve në të cilën do kalojnë rripat mbërthyes. Xhupi ka një kapuç komod të veshur me lesh dhe kompletohet nga një palë dorashka që mund të lidhen me mëngët e xhupit.

Karakteristikat:

 • Xhup me kapuç dhe dorashka & footmuff
 • I përshtatshëm për vajza dhe djem
 • Kompletohet me një thes të ngrohtë për pjesën e poshtme të trupit që lidhet bashkeë me xhupin në karrocë
 • Nëse hiqet pjesa e poshtme tek këmbët kthehet në një xhup normal
 • Mbyllet nga para me zinxhir dhe kopsa
 • Ofron mbrojtje maksimale ndaj erës dhe temperaturave të ulëta
 • I rehatshëm dhe super i ngrohtë

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: Poliestër e çertifikuar nga Shell 100% GRS
 • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
 • Pesha: 400 gr
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pramsuit Navy - Xhup & footmuff

  12,665 L13,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pramsuit Navy - Xhup & footmuff

   12,665 L13,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Gjinia

   Uniseks

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Mosha

   0- 3 muajsh, 6- 9 muaj, 9- 12 muajsh

   Ngjyra

   Navy

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories