Çantë parashkollore- Bufi Olivia

Marka

8,700 L

Brand:  
Affen Zahn

Çanta parashkollore Bufi Olivia vjen me një dizajn dhe stil unik. Perfekte duke filluar nga vogëlushët që shkojnë në kopësht.  Çdo gjë është punuar në detaje, duke filluar nga materiali cilësor, kombinimi i ngjyrave dhe kujdesi maksimal për detajet më minimale. Ajo është e pajisur me edhe reflektues drite gjatë natës nga ana e pasme.

Çanta, sipas dëshirës mund të mbahet në dorë ose të hidhet në shpinë falë rripave, të cilët janë të butë dhe mundësojnë ajrosje perfekte, sikurse dhe pjesa e pasme mbështetëse e shpinës. Rripat dhe pjesa e lidhëse e tyre janë tërësisht të rregullueshëm duke iu përshtatur në mënyrë të përkryer.

Jo vetëm kaq! Dizajni është menduar edhe funksional, i cili mundëson mbajtjen e të gjithë aksesorëve të nevojshëm si, fletore ngjyruese, skica, libra dhe setin e ngjyrave. Këto janë të ndara veçmas dhe me lehtësi të jashtëzakonshme për ti futur dhe nxjerrë.

Karakteristikat:

 • Material cilësor
 • Dizajn praktik dhe funksional
 • Veshja është bërë nga shishe PET të ricikluara 50 %
  5 shishe PET (0,5l)
 • E papërshkueshme nga uji
 • E lehtë për tu pastruar

Të dhëna teknike:

 • Përmasat: 31.5 x 23.5 x 7  cm
 • Pesha: afërsisht 390 gr
 • Volumi: afërsisht 4 litra
 • Referimi: AFZ-CAR-001-006

 

S’ka stok

 • Çantë parashkollore- Bufi Olivia

  8,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Çantë parashkollore- Bufi Olivia

   8,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Affen Zahn

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories